Bizimle çalışmak ister misiniz? Bilgi Edinin →

Türkiye Bilişim Derneği (TDB) ‘den
ELEKTRONET’e Bilişim Yıldızları Ödülü!

Türkiye Bilişim Derneği (TDB) ‘den <br> ELEKTRONET’e Bilişim Yıldızları Ödülü!

Elektronet Bilisim Yildizlari

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından bu yıl 9.su düzenlenen Bilişim Yıldızları yarışması sonuçlandı. Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde, üç ana kategori altında çevre, verimlilik ve sosyal sorumluluk konularında yapılan başvurular jüri tarafından değerlendirildi. ELEKTRONET, “Elektronik Ücret Tahsilat Sistemi” projesi ile Kurumlar kategorisinde değerlendirilerek kendi dalında birincilik ödülünün sahibi oldu.

Ödül törenine ELEKTRONET adına Teknolojiden Sorumlu Başkan, Ali Numan ÇEKMECELİGİL katılım gösterdi. TBD İstanbul Başkanı Ahmet Tosunoğlu tarafından ödülü alan Ali Numan ÇEKMECELİGİL, konuşmasında bilimin, teknolojinin geçmişte olduğu gibi yeniden bizim elimizde olabileceğini vurgulayarak, Bilişim Yıldızları yarışmasıyla ülkemizdeki projelere destek vermekte olan TBD’ye ve Elektronet’i destekleyen iş ortaklarına teşekkür etti.

 

ELEKTRONET

 

Elektronet, Bilişim ve Haberleşme sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesiyle akıllı şehir, sanayi 4.0, dijital altyapı, finansal ve görüntüleme teknolojileri konularında faaliyet gösteren, kamu ve özel kurumlar için proje geliştirmekte olan bir teknoloji üretim firmasıdır. Yerleşik mühendis kadrosu; konularında uzman, nitelikli teknik personeli ile Ar-Ge, tasarım, üretim, bakım-onarım servisleri sunmaktadır.