Bizimle çalışmak ister misiniz? Bilgi Edinin →

SKD – INNOVATIF SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YARIŞMASI

SKD – INNOVATIF SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YARIŞMASI

Elektronet’e Sürdürülebilir Inovasyon Ödülü!

Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD) Türkiye Elektronet’in Akıllı, Yerli, Otomatik Para Çekme Makinası (ATM) Projesini Ödüle Layık Gördü!

Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (WBCSD) nin Türkiye’deki tek iş ortağı ve temsilcisi olan İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SDK) Türkiye temel hedef kavramları olan ‘’Sürdürülebilir Kalkınma’’ kavramını iş dünyasına ve kamuoyuna tanıtmak, Sürdürülebilir Kalkınma konusu ile ilgili örnek teşgil edecek iyi uygulamaların artmasını teşvik etmek, iş dünyasına ve kamuoyuna tanıtılmasını sağlamak, Sürdürülebilir Kalkınma konusuna ilişkin politikaların oluşturulmasına katkı sağlamak ve Sürdürülebilir Kalkınma konusunda uygun araçlar ve kanallarla kapasite geliştirmek amacıyla çalışmaktadır. Bu bağlamda SKD tarafından düzenlenen 2. Inovatif Sürdürülebilirlik Uygulamaları Yarışması’ nda Elektronet Akıllı, Yerli, Otomatik Para Çekme Makinası (ATM) üretilmesi ile ödüle layık görüldü. 17 Aralık 2015’te tüm Inovatif çalışmaların ödüllendirildiği törene Elektronet adına Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaptana, İcra Kurulu Başkanı Can Yanyalı ve Genel Müdür Yardımcısı Bengü Türk katıldılar.

 

ELEKTRONET

 

Elektronet, Bilişim ve Haberleşme sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesiyle akıllı şehir, sanayi 4.0, dijital altyapı, finansal ve görüntüleme teknolojileri konularında faaliyet gösteren, kamu ve özel kurumlar için proje geliştirmekte olan bir teknoloji üretim firmasıdır. Yerleşik mühendis kadrosu; konularında uzman, nitelikli teknik personeli ile Ar-Ge, tasarım, üretim, bakım-onarım servisleri sunmaktadır.