Bizimle çalışmak ister misiniz? Bilgi Edinin →

INOVALİG 2015 YARIŞMA BAŞARISI

INOVALİG 2015 YARIŞMA BAŞARISI

ELEKTRONET İnovasyonun Şampiyonlar Liginde!

ELEKTRONET ” İnovasyon Stratejisi ” kategorisinde 488 firma arasında lider oldu.

Türkiye ihracatında katma değeri artırmayı hedefleyen TİM, bunun yolunun inovasyondan geçtiği bilinciyle firmaları inovatif ruhu yakalayabilmesi için teşvik ediyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen İnovaLİG’ yarışmasına 43 ilden 490 firma müracaat etti. Uluslararası danışmanlık firması A.T. Kearney’nin uzun dönemli stratejik ortaklığında yürütülen yarışmanın 2014 Türkiye ayağında başarılı olan firmalar arasında olan Elektronet, alanında “Şampiyonlar Ligi” olarak anılan “Küresel IMP³rove Ödülleri”nde Türkiye’yi temsil edecek.

İnovaLİG 2015 kapsamlı anket değerlendirmesinin sıralamasına göre en yüksek skorları alan 50 firmaya bire bir ziyaretler gerçekleştirilecek. İlk değerlendirmede Elektronet’in ”İnovasyon Stratejisi” kategorisinde 488 firma arasında lider olarak yer almış olduğu yarışmada ziyaretler sonucunda Büyük Jüri üyeleri tarafından 25 yarı finalist seçilecek ve “2015 İnovasyon Şampiyonları” Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında ödüllendirilecek.

Türkiye İnovasyon Haftası’ 2015 İnovaLİG’ şampiyonlarının ödüllendirilmesinin yanı sıra daha büyük bir organizasyona da ev sahipliği yapacak. Yarışmanın uluslararası ayağı olan ve şampiyonlar ligi olarak da nitelenen “Küresel IMP³rove Ödülleri” de dünyada ilk kez ‘Türkiye İnovasyon Haftası’nda sahiplerine verilecek. Uluslararası finale sahne olacak İstanbul, dünyada en önemli inovatif faaliyetleri yürüten firmaları ağırlayacak.

Avrupa ve Türkiye dâhil olmak üzere toplam 18 ülkeden 4 binden fazla firmanın temel alındığı kıyas analizi raporunda finale kalan firmalar, Küresel IMP3rove’un ödül töreni için İstanbul’da bir araya gelecek. Küresel şampiyona için 100 firmanın aday gösterildiği yarışmaya 15 büyük ölçekli ve 15 küçük ölçekli firma katılacak.

 

ELEKTRONET

 

Elektronet, Bilişim ve Haberleşme sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesiyle akıllı şehir, sanayi 4.0, dijital altyapı, finansal ve görüntüleme teknolojileri konularında faaliyet gösteren, kamu ve özel kurumlar için proje geliştirmekte olan bir teknoloji üretim firmasıdır. Yerleşik mühendis kadrosu; konularında uzman, nitelikli teknik personeli ile Ar-Ge, tasarım, üretim, bakım-onarım servisleri sunmaktadır.